grantyprzyciskv1.png

grantyprzyciskv2.png

informSzanowni Państwo!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

pn. „WSIE TEMATYCZNE JAKO IDEA AKTYWIZACJI SPOŁECZNEJ I EKONOMICZNEJ ORAZ ZACHOWANIA DZIEDZICTWA DOLNOŚLĄSKICH WSI”,

która odbędzie się w dniu 26 września 2017 r. (wtorek) w godz. 11.00 –
16.00 w sali Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu - AGRO obiekt hotelowy (parter) przy ul. Zwycięskiej 8a.

Konferencja organizowana jest w ramach operacji współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 przez Fundację Ekologiczną „Zielona Akcja” we współpracy z partnerami KSOW tj. Dolnośląską Siecią Partnerstw LGD, Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania – Partnerstwo Izerskie oraz Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Wrzosowa Kraina”.

Konferencja ma na celu propagowanie i wymianę dobrych praktyk rozwoju wsi tematycznych, aktywizację mieszkańców wsi w kierunku zrównoważonego wykorzystania potencjału społecznego, ekonomicznego i kulturowo- przyrodniczego oraz rozwijanie współpracy sieciowej dolnośląskich wsi tematycznych.

Konferencja skierowana jest do mieszkańców wsi, organizacji wiejskich, grup odnowy wsi, Lokalnych Grup Działania, samorządów, podmiotów wspierających rozwój wsi.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w konferencji, konieczne jest przesłanie karty zgłoszeniowej do dnia 20 września 2017r. na adres mailowy epanczak@zielonaakcja.pl lub zgłoszenie udziału telefonicznie pod nr tel. (76) 86 294 30.

W załączeniu odnajdą Państwo zaproszenie wraz z programem konferencji oraz formularz zgłoszeniowy.

pobierz2016

Formularz_zgloszeniowy.docx