Strona główna

Prezes naszego Stowarzyszenia dołączył do grona Członków Rady Doradczej Przedstawicieli Otoczenia Społeczno – Gospodarczego

Prezes naszego Stowarzyszenia dołączył do grona Członków Rady Doradczej Przedstawicieli Otoczenia Społeczno – Gospodarczego

Miło nam poinformować, iż Prezes naszego Stowarzyszenia dołączył do grona Członków Rady Doradczej Przedstawicieli Otoczenia Społeczno – Gospodarczego Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości z siedzibą w Wałbrzychu. Rada jest zespołem doradczym wspierającym uczelnię w działaniach związanych z rozwojem dydaktycznym. Celem Rady jest wsparcie uczelni w zakresie prac nad dostosowaniem oferty edukacyjnej do aktualnych potrzeb rynku pracy oraz nawiązanie bliższej współpracy pomiędzy uczelnią a podmiotami gospodarczo-społecznymi. Członkowie Rady będą opiniować programy kształcenia oraz wspierać inicjatywy mające na celu doskonalenie kompetencji zawodowych i społecznych studentów Udział w Radzie pozwala także na stworzenie warunków do wymiany wiedzy i poszerzenia
współpracy o kierowanie studentów na praktyki. Powołanie Prezesa LGD Szlakiem Granitu Krystiana Ulbina z pewnością wzmocni potencjał Rady o doświadczenia lokalnej grupy działania, jako organizacji pozarządowej.

30 września 2022
Zachęcamy do wypełnienia fiszki projektowej
Czytaj więcej
7 października 2022
Młodzież zaangażowana w proces tworzenia…
Czytaj więcej

Informacja: Serwis niniejszy wykorzystuje do prawidłowego działania pliki cookies. Więcej na polityka prywatności.