Spotkajmy się podczas IX Festiwalu „Dolny Śląsk na Ludowo” w Dobromierzu!
Spotkajmy się podczas IX Festiwalu „Dolny Śląsk na Ludowo” w Dobromierzu!
Już 18 lipca zapraszamy do odwiedzenia stoiska Dolnośląskiej Kuźni III Sektora podczas IX Festiwalu „Dolny Śląsk na Ludowo”, który odbędzie się na boisku przy Centrum Turystycznym Granitowego Szlaku w Dobromierzu.
Jeśli działacie w organizacji pozarządowej, jesteście społeczniczkami albo po prostu chcecie dowiedzieć się więcej o możliwościach wsparcia dla NGO – koniecznie zajrzyjcie do nas!
Przygotowaliśmy również konkurs z nagrodami, w którym będzie można sprawdzić swoją wiedzę o regionie i działalności organizacji pozarządowych. Na najmłodszych i dorosłych czekają drobne upominki oraz miła atmosfera.
Serdecznie zapraszamy do rozmowy i wspólnego odkrywania możliwości, jakie daje aktywność społeczna. Do zobaczenia 18 lipca w Dobromierzu!